icon

..stastie je vzdy volba. Nemozete cakat, kym budu okolnosti lepsie. Musite si vytvorit svoje vlastne stastie. Takze, kazdy den hladajte sposoby, ako mozete byt stastny....Joel Osteen

avatar

To j naozj krásna myšlienka.

23. nov 2015
avatar

Postupne ako pribúdajú vrásky a ľudia sú zrelší, stále viac spomínajú na to, čo v priebehu rokov a v priebehu plynutia času prežili, ako sa cítili a čo svetu dali.

23. nov 2015
avatar

Ahooooj 😇odkial je prosim ta obrazok nad tymto textom. Ruzovy dom...? Vsetky mas krasne v blogu ale tento ma chytil za srdce. Dakujem😇

30. dec 2015
avatar
30. dec 2015
avatar

Dakujem velmi pekne😇😊😊😊kraaasne to je!!! 😇

30. dec 2015