V pohode trojrocne uz prespi,horsie rocne
Boli sme s 5 rocnym - ale on je vo vseobecnosti veeelmi kludne dieta, takze cestu zvladov vyborne. No bola som lietadlom - cesta 2 hodiny - so strednym, ked mal cca 3 roky a to bola katastrofa 🙂 - sice neobtazoval spolucestujucich, no mal obrovske problemy obsediet. Vsetko zalezi od dietatka.
Bola som so 4roc v Grecku, cca. 24hod. Uplne bez problemov. Sledoval cestu,spal,hral na tablete.. Ale zase náš nie je nejaky divoch
my mame vegetaka a kludasa a boli sme uz viackrat na dlhych cestach, kratku povazujem cca 6 hodin 🙂
tak ja isobne by som sa bala ist autobusom.ale my sme boli v chorvatsku autom ked mal syn 2r a 9mes.a v pohode isli sme na noc 12h a prespal len 3h ale vydrzal krasne mali sme len 3 kratke 10min.prestavky a v pohode
a to maly je riadne zive dieta
My sme sice neboli busom ale autom pred tyzdnom s 10mes a 4 rocn a cesta kvoli zapcham trvala 12hod. 10mes to zvladol najlepsie
my sme boli ked mal 2 v chorvatsku autom vacsiu katastrofu som nezazila moj neposedi ani 5 minut teraz je uz dobry trufla by som si ist hocikam aj autom aj lietadlom aj nad 10 hodin
ano boli v pohode dali sme si kinedril a celu cestu podriemkavali, myslim že zvladla cestu lepšie ako ja v noci sa rozvalila na mna nohy povykladala išli sme do bulharska 22 hodin aj tento rok ideme 😉
Teda neviem ako to zvládajú deti ale ja ako dospelá na dovolenku 10 hodín v autobuse ani naaahodou
@evicka1 no ked som sla 14hodin lietadlom to mi prislo viacej stiesnene
16hodin a v pohode. Pozeral von oknom, čítali sme, spal. Bus stál každé 4hodiny, tak si aj pobehal.
17 hodín s trojročnou a úplne v pohode, zabavila sa a prespala 🙂
@evicka1 urcite suhlas 🙂 naposledy som isla autobusom v 18r. do grecka 42 hodin 😱😡👎😂, vtedy som vyhlasila, ze jedine uz iba do brna autobusom 😂
ale plne chapem ludi, co sa chcu niekam dostat a nemaju auto a letecky pre 4-5 clennu rodinu je to urcite financne narocnejsie letiet, ako ist busom 🙂

Jasne sestra bezne chodila s malou z nemecka je to v pohode v buse je zachod a tak moze si na teba lahnut urcite sa to da zvladnut 😊