ajojte mam 3 mesacnu dcerku ninku a chcela by som vediet od kolkeho mesiaca zacne sediet a lozit
ahoj je to individuálne ale dievčatá sú šikovnejšie ako chlapci môj syn začal sedieť ked mal 7,5 mesiaca a do teraz nelozí len sa dvíha na nohy a chodiť chodiť chodiť asi lozenia sa nedočkáme. A kamoška má dievča to začalo sedieť v 6mes. a chodí od 8mesiaca.
7. okt 2010
priemer a normal je samostatne sedenie a lozenie okolo 8meho mesiaca 😉
7. okt 2010
najprv sa musi zacat pretacat z chrbatika na brusko a naopak
7. okt 2010
moj syn sedel sam v piatich mesiacoch a chodil v 10tich...každe dieťa je ine
7. okt 2010
7. okt 2010
no u každého dieťaťa je to individuálne ale môj malý začal sedieť na 6 mesiacov. Ale dávali sme ho sadať "no sedieť" skôr sme ho tak podkladali skôr no uplné sám sedel až na 6 mesiace. 🙂