Žienky z Nitry, príp. tie, čo cestujete od Hlohovca do Nitry - aká býva v pondelok situácia na cestách a obchvate? Máme byť zajtra na ôsmu na Slančíkovej, navigácia mi ukazuje 46 minút cesty. Budú mi stačiť 2 hodiny na prípadné zápchy? Ďakujem.
Doprava v Nitre okolo osmej rano je cista katastrofa.
Isla by som z domu najneskor o pol siedmej, parkovat mozete na parkovisku N Centro.
Ak idete na prijímačky na Obchodnú akadémiu, tak skôr bude problém s parkovaním niekde v okolí, nakoľko parkovacie miesta v okolí školy nie sú + manžel hovorí, že tam ráno bývajú zápchy, takže aspoň tie dve hodiny určite treba mať rezervu.
@anjelic ideme na hotelku, zaparkovať moc netreba blízko, stačí keď ma muž vyhodí s dcérou poblíž školy a my sa už niekde potom stretneme...
Doprava v Nitre okolo osmej rano je cista katastrofa.
@0kristina0 aj som si myslela, to je všade katastrofa... pred rokom sme tam boli so synom na prijímačkách na výšku, ale to bolo v sobotu, to bolo bez problémov s dopravou...
Isla by som z domu najneskor o pol siedmej, parkovat mozete na parkovisku N Centro.
@0kristina0 plánujeme cca o šiestej vyraziť
@0kristina0 plánujeme cca o šiestej vyraziť
@macka_j no o 6 ked pojdete mali by ste prist v pohode, ja by som isla najneskor o pol 7 pre istotu, ale to som ja, a chodim vsade radsej skor, len minule to bola cista katastrofa ked zavreli ten juh a cesta co mi trva do nitry 20 minut tak som isla hodinu 40 min, ale vseobecne by som povedala ze už byva dost aut aj rano ,takze radsej skor, z hlohovca to mas cca 40min ale ces mesto mozes ist aj pol hodinu
@macka_j no o 6 ked pojdete mali by ste prist v pohode, ja by som isla najneskor o pol 7 pre istotu, ale to som ja, a chodim vsade radsej skor, len minule to bola cista katastrofa ked zavreli ten juh a cesta co mi trva do nitry 20 minut tak som isla hodinu 40 min, ale vseobecne by som povedala ze už byva dost aut aj rano ,takze radsej skor, z hlohovca to mas cca 40min ale ces mesto mozes ist aj pol hodinu
@malinovka333 nás čaká ešte pred Hlohovcom zápcha, tam to býva tiež masaker...
Ak idete na prijímačky na Obchodnú akadémiu, tak skôr bude problém s parkovaním niekde v okolí, nakoľko parkovacie miesta v okolí školy nie sú + manžel hovorí, že tam ráno bývajú zápchy, takže aspoň tie dve hodiny určite treba mať rezervu.