Už som ti to chcela napísať mnohokrát ☺️- klobúk dole ako si sa vypracovala, s veľkou radosťou si vždy pozriem tvoje pridané príspevky.
Všetko vyzerá veľmi chutne, naozaj si dávaš záležať 👍👍👍
Ďakujem ti 🥰
Najkrajšie video 💗👍🫡
Prosim ta z coho si robila tie farebne frkance?
Ja som dnes kúpila v Lidli. Bola drahá a hnusná. V maji nás čaká cesta do Abu Dhabi. Tak dúfam ze tam vychytam originál...
@miskakyska ďakujem 🙂 Nie, nerobím na zákazku, je to makačka, ingrediencie tiež nie sú najlacnejšie a tú prácu s tým by mi asi nik nezaplatil😀
@maggie5 chápem 😘ja len tak.. či náhodou 🙃
Nechápem čo je zrazu ta Dunajská čokoláda všade , nejaký trend. Každopádne tvoja vyzerá ze wau
Woow. obdivujem tvoju trpezlivost! a budem trufala- nemas jednu navyse? mam doma celi dceru, veeelmi by sa potesila, ak by si bola ochotna, odkupim. dakujem.
@matkahelka si milá, už má viac ľudí oslovilo vyrobiť im, ale nie, nerobím na objednávku, jednak tie ingrediencie nie sú najlacnejšie a jednak by sa predražila aj za zarátanú prácu, ktorá s ňou je🤷 Ide o to, že ja som si tie rezančeky kataifi a aj pistáciovú pastu robila domácu.

...videla som.. šikovná si..mne by sa s tým prpľat nechcelo .. takúto domáco dubajskú by som aj ochutnala..neberieš zákazky?