Baby, piekla som ovocnú bublaninu.
Mozem ju nechat do rana na linke ci dat do chladničky? Aby tam neskyslo to ovocie, ci netreba?
volne vychladnúť..
24. jún 2019
nechaj na linke
24. jún 2019
maja1728
autorPrikryla som alobalom a necham ju teda na linke, dufam, ze bude Ok do rana. Uz je vychladnutá
24. jún 2019
bude ok... tento rok sme už robili niekoľko bublanín a zo 2dni zakaždým v pohode prežili i na vzduchu
24. jún 2019
Hlavne keď ňu prikryvaš alobalom. Ju nechaj poriadne vychladnúť lebo sa ti orosí. Naj je platená utierka
24. jún 2019
Akurat som vcera robila. Ked vychladla tak som prekryla plech len papierovou utierkou. Nič jej nebolo rano evidentne....lebo ju dceraa s mužom skoro sami zožrali a takmer nič nenechali 😀
24. jún 2019
Ja by som alobalom nezakrývala, keđ ešte nie je vychladnutá úplne. Radšej čistou utierkou ☺
24. jún 2019
Netreba