Baby toto je tu normálne? Ráno som reagovala na dva inzeráty, oba aktualizované pred pár dňami, nič žiadna odpoveď čakám, teraz idem pozrieť ešte raz oba zmazané. Aspoň odpusat už nie je, veď je to slušnosť, či to sa už nenosí?
Nenosí aj mne sa to stáva/avto ešte napíšem že ďakujem za odpoveď a aj tak nič))))
22. apr 2017
majadom
autorJa viem že človek ho zabudne zmazať niekedy, ale napísem aspoň prepáč zabudla som zmazat
22. apr 2017
V poslednej dobe sa to už veru nenosí ☹
22. apr 2017
Mne sa jedna ozvala po dvoch mesiacoch a este mi napisala, ze mam rychlo odpisat
22. apr 2017
@majadom tu je vsetko mozne....pisala som uz 2x na jednu bluzku a mamicka ani mu a ani bu a dalej nahadzuje inzeraty vo vymennej skupinke
22. apr 2017
Akkurat pred asi 29 min.jedna mi pisala na inzerat,ci je aktualny,ihnet som odpisala,lebo mam apku na mobilu,a nic,ziadna odozva,ze co teda chcela....o to sa mi stalo uz vjac krat za poslednu dobu....taka opacna skusenost....