icon

Toto je snad sen tao mne panicka zo socialky zabudne poslat nahradne vyzivne to kde sme ? ... Aj tento mesiac a este aj minuly a to uz nevyplatia ze mozu az buduci mesiac mi to poslat no nech mi vyskocia na hrb to kde sme ako ?

avatar

chod podat staznost na konkratnu osobu

13. nov 2015
avatar

chcela by som vidieť, ako by sa ona tvárila, keby jej zabudli poslať výplatu... určite by som sa sťažovala u jej nadriadených

13. nov 2015
avatar

@yvynka muz tam ide volat osobne tam uz nestiham ist s dvomi detmi ...

13. nov 2015
avatar

@majcaalexko by jej tam doniesla deti nech sa stara ona

13. nov 2015
avatar

@majcaalexko podaj sťažnosť,do predele ved to jej je praca,nastastie toto sa mi nestalo...

13. nov 2015
avatar

Treba podat na nu staznost

13. nov 2015
avatar

l ze tam zoverie deti a povie ze kym nam to nevyplatia mozu sa one postarat @alexandra206 presne to muz pivepivepivedl

13. nov 2015
avatar

@majcaalexko alebo nech ti da z vlastnej vyplaty 😂😂😂

13. nov 2015
avatar

@majcaalexko ak hlohovec dnes nic asi nevybai

13. nov 2015
avatar

@nika82 hej hlohovec no bude muset vybavit isiel volat veducej

13. nov 2015
avatar

@majcaalexko dnes su tam len do 12

13. nov 2015
avatar

kolegynke v TT keď bola dcére vybavovať pas ešte kedysi, tak vraj ju mali vedenú pod dvomi soc. číslami, pochádzala zo Srbska a na Sk bola 15 rokov, jej povedali že nech si za tých 15r pozháňa kde robila a všetky zápisy a nech im to prinesie. Tak im tam vynadla že či je ona na vine že to stratili, nech si hľadajú, keď 15rokov odvádzala čo mala a aj deti keď sa jej narodili tu a že nech to do pondelka dajú do poriadku inak na nich pošle Markízu. V piatok jej volali, že je všetko v poriadku a všetko vyriešené

13. nov 2015
avatar

t.j. treba sa sťažovať ona nakričala na pracovníčku, potom aj na vedúcu a keď si nechceli dať povedať povyhrážala sa TV a hneť sa všetko dalo. Nehovorím že kričať aj keď pri tom, že sa to 2hý krát stalo by som asi veľmi kľudná nebola

13. nov 2015
avatar

@dovolenka2 no moj muz neni vobec kludas co sa tyka takychto veci tak si viem predstavit aky bordel urobi bud dnes cez telefon alebo v pondelok osobne

13. nov 2015
avatar

@majcaalexko ja by som radšej osobne telefón sa dá položiť a keď to bude mať naživo bude si Vás zaručene pamätať každý mesiac 😀 a možno aj jej zabudnú niečo poslať keď to budú počuť jej nadriadený

13. nov 2015
avatar

@dovolenka2 ideme v pondelok tam

13. nov 2015
avatar

držíme palec

13. nov 2015