Ahoj, tak som tu! Volám sa Marek, narodil som sa 10.10.2010 o 22:10 hod. Meriam 47 cm a vážim 3150g. Maminka a ja sme v poriadku 🙂
Gratulujem a prajem vela zdravicka ... ozaj super datum este aj cas :D
Krásny dátum narodenia 🙂
Želáme všetko dobre 🙂
krásny dátum+čas-to bude isto niečo znamenat 🙂 gratulujem a prajem vela zdravíčka 🙂
Jéééj ahojte už dlhšie som ta tu hladala ,ale potom mi došlo že už ste asi na svete 🙂...Tak gratulujem maminka a prajem vám obom vela zdravíčka a mliečka 🙂..Aký bol pôrod?
Dakujem vám 🙂 tak to je krásny dátum aj čas 🙂 🙂 🙂
A uz je aj foto krasnucky je tak nech poslucha a drzte sa.
Gratulujem a nech mu tie desiatky v živote prinášajú len šťastie 😉 Určite z neho vyrastie neobyčajný človek 🙂 🙂 🙂 Držte sa 🙂
gratulujem !! maly je kuzelny :-*
Dakujem Vám 🙂 🙂 🙂
Kráásny dáátum narodenia....vela zdraviička prajeme...10.10....2010....o 10tej hodine 10tej minute....🙂 waau...
my ked sme sa narodili mali sme 48cm a 2770g a tiez sme boli plavci..a najmensie veciky nam boli akurááát
kraaasny datum aj cas prajeme vela krasnych spol chvil s babatenkom🙂)byt maminkou je nadherne!!!
Dakujem Vám velice pekne..... 🙂
Nech mu ten krásny dátum prinesie v živote šťastie. Všetko dobré Vám želám.
krasny datum....krasny chlapcek :o)
Krasny datum a aky je malinky 47 cm. Moj mal 49 cm a vo vsetkom mi plaval ale bol lahsi 2900g.