Vzdávam to... Od dnes sa nevážim :(
Ved vôbec nepriberám.... papám a nič
dolezite je ze drobec je v poriadku, smiem sa opytat kolko si pribrala?
drobcekovi sa dari tak kasli na to, ja som v 35tt a pribrala som 9 kg a mam s kamoskou rovnaky termin porodu a ta pribrala raz tolko ako ja, ale je pravda ze som si myslela kedze som dost chuda ze v tehotenstve priberiem viac 🙂tak nerataj kila a odpocitavaj dni ..xixi
@majka64 bud rada cim viacej naberies tazsie sa to zhadzuje viem podla kamosky nabrala 25 kg, jej dcerka uz ma 9 mesiacov a stale nie je na povodnej vahe a ja mam o 2 dni termin porodu a pribrala som za cele tehu 11kg a aj to sa bojim ze ten drobec v brusku bude dost velky... takze si na tom praveze super
@majka64 ja som mala den pred porodom 36tt+6 iba 3 kg ...nic si z toho nerob...a teraz mam 6 tyzdnov po porode o 4 kg menej ako pred tehu...
ja sice este babo nemam, ale moja mamina mi hovorila, ze teraz doktori zbytocne stresuju buduce mamicky, ze malo pribrali a pritom by sa malo pribrat len nejakych 8-10 kil, ze navyse to je uz zbytocna zataz a nijak to neovplyvnuje velkost babetka... tak sa neboj 😉 uzivaj si, ze si zdrava a babo je v poriadku 🙂
ale nooooo prečo moja?snad az take zle to neni.... 🙂