Ahoj nejaká dobrá rada ako si dať do kopy žalúdok včera som si dala silnú kávu a od vtedy mám silné kŕče na žalúdku (brucho ) čo je na to dobre?.
majka_886
autor@veronicka88 nič s toho doma nemám jedine čo mám je imodium a nospa
28. nov 2021
@majka_886 HM...nosia tak na žlčník...a imodium je na hnačku nič moc no
28. nov 2021
majka_886
autor@veronicka88 bože tak zle mi ešte nebolo
28. nov 2021
Nospu si kludne daj, ta je proti krcom
28. nov 2021
Sóda bikarbóna?
28. nov 2021
Btw ešte nie napadla palina a čaj z nej ✊
28. nov 2021
Cholagol 👍. Ja som prvý krát zažila žlčníkovy záchvat zo zalievanej kávy, od vtedy ju nepijem.
28. nov 2021
Mne pomáha hylák s dodané octom🙈ja som tak jedla slasť včera😭