Kočky súrne potrebujem nejakú perfektnú plnku do torty robila som rýchlo Parišský krém a dala som pokazené mlieko a zajtra odovzdávam tortu som zúfalec Potrebujem pomoooc
Mlieko do parizskeho kremu som nikdy nedavala.
@miroslavark také vymoženosti v tomto zapadákove nemám :(
Tak skus pribinacikovy krem. Ja som nikdy do slahacky nedavala.
@majka_886 skoda
tak urob ovocnú, z ovocnej šťavy, džúsu a z toho urob puding
Pozri zakusok opity izidor, tam sa robi plnka slahana nad parou a je super
@fidarka
@verini
@miroslavark Kočky Ďakujem 🙂
Ahoj, najrychlejsie a dostupne mas vajcia, kakao, cukor a potom maslo alebo Heru, oznacim Ta pri recepte, za pol hodku mas hotovo a moooc chutne 🙂 a ja ho volam parizsky krem, davam ho "nielen" na parizske rozky
Uvareny puding+maslo+cukor (+slahacka ak je treba), vychladit+ ovocie 🙂
Ja tiez nikdy nedavam mlieko
poučila som sa už
@79bublinka a z čoho , len z vody?
@verini https://www.modrykonik.sk/group/8342/parizsky_k... 😀 zabudla som dať link 🙂
Ja som robila z mascarpone a slahacky na slahanie vyborna