nie
Zalezi od toho komu to chce dat a akak mas s nim vztah
Mozno keby to bolo uplne plne
momentálne je moderné urobiť takéto sklené skalky len či je to vhodné ako dar samozrejme neplní sa to až po vrch 🙂
Keby mi toto darovala kamoska alebo mamina či niekto veľmi blízky evlmi by ma to potešilo..
Nie
@veronicka88 práve že to mám venovať kamarátke ale vidíš veľmi veľa ľudí píše že sa to nehodí tak to asik vysypem a kašlem na to zabila som tím čas
Tak napr.mna by to potesilo,keby som nieco take dostala,ale musela by si mi k tomu dat aj presne pokyny,ako sa o to starat 🙂
@majka_886 kvet a ešte k tomu ručná práca,ja si také vážim nech je to hocičo...je to krásne
...
@ciusinka zaleješ len kvetiny sú to skalné ruže tie vydržia dlho bez vody a nepotrebujú toho veľa a presadiť jedine ak by si chcela do skalky inak to ostane po celí rok takto 🙂
@veronicka88 ja darujem len ručné darčeky robené mnou 🙂
nerieš, či sa to hodí alebo nehodí ako darček....rieš, či to poteší dotyčnú osobu... tiež mám rada nevšedné darčeky a čo koho do toho, či je to normálne alebo nie.... na stopku pohára by som dala ešte mašľu, nech to vyzerá slávnostnejšie, pribalila čokoládu a je darček ako lusk 🙂



Fakt? Podľa mna nie..