Občas nechápe aké arogantné ženy tu sú .... Ako pýtate radu a potom človeka odpálkujete a vysmejete ? Tak načo to je dobré ?
za monitorom je kazdy hrdina...v reale su to mozno nedocenene zeny...cloveka to mrzi, ale co s tym ..preskakuj a neodpovedaj im..ja uz som sa to naucila...aj ked si doma za tym monitorom obcas zanadavam 😀
1. aug 2016


Netráp sa veľa žien si tu lieči svoje komplexy 😆