Poooomooooc niečo na boľavé krámy tabletky az poslednaaa moznoost
štamprlík 🙂 roztiahne cievy... kludne aj dva 🙂
Jaj ja s tym bojujem od zaciatku ako ich mam. Na chvilu mi ulavi horuci kupel a potom len tabletky. A to mi kazdy hovoril ze po porode mi to prejde. Mam za sebou dva.... a nic.
@siusinocka antibiotika mam :(
@digehe termoflasa sa tak zahadne stratila u nas..... tak uz len ten kupel lebo ma uz asik porazii....
@nelili1978 u mna je to o to horsie ze sa mi to strieda raz silne raz slabe no na porazenie
@majka_886 do plastovej flase daj dost teplu vodu a to si priloz na brucho napr cez uterak,aby ta to nepalilo, kolko znesies, vedela by som ti o bolesti nieco hovorit a toto mi dost pomahalo, uplne ti to uvolni krce,
môžeš skusit teplu vodu do flase-sklenej, nie vriacu 🙂
@malinovka333 ďakujem kočky idem na to lebo ma s toho ide porazit
Citrónova šťava
čaj z majoránky 🙂
Horúca sprcha , fajne vyhriať premasírovať podbruško aj chrbát
Alchemilkovy caj alebo alchemilkova tinktura
Na bolesti je veľmi dobrý čaj z materinej dúšky , alchemilkový čaj , poprípade vymeniť tampóny ak ich používaš za menstruačný kalíšok alebo hubku - netlačia t na krčok maternice
Nechtikovy čaj,jedine co zabralo.
termoflasa na podbrušok