Poznáte ten pocit keď neviete prečo ale celi váš svet zrazu stratil farbu radosť tu chuť a elán ku krásnim veciam? Ja mam momentálne depku a netuším prečo..... Ale ten pocit samotni aj keď je okolo milión ľudí má tak ničí 😐
poznám
Momentálne nepomohlo nič s toho
Takto sa cítim od jesene 2017 s malými prestávkami .je to ťažké a neviem si s tým rady
Poznam, hlavne ma to stve,ked ani nemam nejaky vazny dovod a neviem sa z toho vyhrabat, snaz sa chodit vela na slniecko,to lieci
Alebo skus nejaky konicek co by si prisla na ine myšlienky
To my ženy tak máme, že plačeme a trápime sa a nevieme prečo...to robí hormonálne nastavenie...ja som sainule pýtala priateľa a vraj chlapi to nepoznajú...ja mám pocit že to mám každú chvíľu, nie iba cez MS 😞
@lajec to nie su hormony to je nase zmyslanie lebo nikdy nie sme spokojne,nikdy nam nieje dost a stale chceme to co momentalne nemame...nedokazeme sa tesit z toho co mame ale furt vymyslame a potom sme deprimovane....ja taketo stavy nepoznam lebo si dokazem vazit seba,ludi okolo seba a tesit sa zo zivota a z malickosti a zbytocne nerozmyslat nad hlupostami...
@majka_886 zbav sa negativnych ludi,myslienok a veci....mysli pozitivne a zacni si vazit to co mas hlavne zdravie lebo ak o nieco v zivote prides (co sa stava) budes sa trapit este viac ze si svoj "dobry"zivot len prezivala a nezila 😘
Je rozdiel medzi "depkou" ktoru máme občas všetci s depresiou, ktorá neprechadza alebo sa pravidelne opakuje. Ak nič nepomáha, treba vyhľadať pomoc. Nie je to nič nezvyčajné a ani niečo za čo by sa mal človek hanbiť. Toto ročné obdobie je náročné na psychiku. Držím palce.
To mame asi vsetci obcas take nalady. Netreba sa utapat a mysliet na to. Treba si spravit pekny vecer. Nieco co ta bavi. Ja neviem daj si vanu cokoladu, pozri si film. Alebo nieco podobne. A mozno pomoze sa z toho len vyspat.