Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
majovka18
20. máj 2021
63 

Osvieženie bez VÝČITIEK

Milujem máj, za mňa je to vždy čas, kedy nasávam energiu, túžim sa túlať kade-tade a iba si užívať obyčajno neobyčajného. Tak tomu je aj tento rok a, vďaka Zlatému Bažantovi a Modrému Koníku, som si mohla osviežiť tieto dni a výlety chutným a sviežim pivkom.

Keď som sa dozvedela, že budem testovať TOTO pivko, tak som sa, úprimne, veľmi potešila, lebo mám mlsný jazýček a rada si pochutnám na jedle a pití. Som proste telom a dušou bohém a fajnšmeker. Ale bohužiaľ, a v mojom prípade bohudík mám aj „diagnózu", že sa snažím zdravo žiť, píšem si kalorické tabuľky a svoj denný príjem kcal si strážim. Preto si vždy poviem, že či mi to pivko ako osvieženie stojí za to, pri tom počte kcal a cukru, ktoré obsahuje. No tu som mohla povoliť uzdu svojej kontrole nad kalóriami a kľudne si ho dopriať. Týmto chcem poďakovať Zlatému Bažantovi, že prišiel na trh s niečím takýmto, lebo ja som si už roky hovorila, aké by to bolo super, a keď prišla na trh „light" verzia. Tak som si povedala: „Fajn, ale aj tak to ešte nie je pre mňa bez výčitiek." Len pre predstavu pripájam fotku, ako je to pri týchto pivkách s kcal a cukrami. Rozdiel je až 150 kcal z 214 kcal, čo je teda pre mňa naozaj dosť. A aj napriek tomu mu to neuberá na chuti.

Hneď na prvý výlet sme zamierili s manželom na Muránsky hrad. Išli sme na bicykloch. Prevýšenie bolo cez 1000 m.n.m, tak si viete predstaviť tú radosť, keď sme si to vyšliapali a mohli sme sa podeliť o Zlatý Bažant Radler 0,0 % Extra svieži Grapefruit. Po otvorení ma hneď prekvapila horkastá chuť, ktorá mi pripomínala ozajstné pivko, tiež aj svieža chuť vďaka grepu a najviac sa mi páčilo, že som tam necítila veľa cukru, ako to býva pri bežných radleroch, kde mi to už viac príde ako malinovka a pomenej tam cítiť chuť piva.

Ako druhého favorita by som Vám predstavila Zlatý Bažant Radler 0,0 % Svieži Brusnica & ríbezľa. Druhý nie preto, že by chutil menej. Práveže chuťovo bol veľmi príjemný, chuť ovocia bola veľmi originálna a mne lahodiaca. Hneď po prvom pití som si ho vedela predstaviť ako súčasť letných miešaných drinkov. Len kvôli tým kcal, určite budem preferovať radšej verziu Extra svieži, ale ani na toto pivko nezanevriem a po prižmúrení oka si ho doprajem. Manželovi toto pivko veľmi chutilo, určite je to jeho favorit. Zobrala som ho aj na rybačku a chlapi vôbec nespoznali, že by tam bolo ubraného cukru a pochutnali si na ňom po celom dni na slniečku. Takže s pokojným svedomím ho môžete dopriať svojim polovičkám, neofrflú ho.

U nás na treťom mieste skončil Zlatý Bažant Radler 0,0 % Extra svieži Citrón, v ktorom som už ako koncovú chuť cítila umelé sladidlo a aj chuť citrónu nebola tak výrazná, ako by som čakala. Ale zhodnotila by som ho tak, že neohúri, ale ani neurazí a určite nezapadne prachom v období grilovačiek a výletov.

Teším sa, že na trh prišli aj pivká, ktoré nerobia okrúhle brušká a budeme si ich môcť, my žienky, vychutnať bez výčitiek a kľudne aj dve-tri za večer, ak bude príležitosť.

Takže nazdravie, DIEVČENCE!

#recenzia #test_zlatybazant3 #skusenosti_zlaty_bazant_extra_sviezi10

Začni písať komentár...

Odošli