Baby, v ktory den vam nabehol prispevok pri narodeni dietata? Ja poberam matersku a ta mi chodi neskor, cize mohla by som prispevok ocakavat este tohto tyzdna?
Tak zalezi kedy si podavala,mne sa syn narodil 25.10., ziadost som podavala 2.12.a prispevok mi prisiel v january ale den si nepamatam uz
12. okt 2016
* V januari
12. okt 2016
15teho, spolu s pridavkami na dieta
12. okt 2016
V piatok 🙂