Poradte nieco rychle na obed bez strukovin, kapusty a syru 🙂
Rizoto
Maso na prirodno a kasa, spagety, cestoviny, spenatovy privarok
palacinkyyyy 🙂
Zemiakova kasa s opecenou sekanou a spenatom 🙂
h
@majrab ja som včera robila, za prácnosť tak 8min...nakrajala som mäso kuracie na kocky a uhorky kyslé...dala olej, cibulku, mäso..zaliala vodou, dala bujon, korenie, sol a asi 2 lyžice horčici....varilo sa same kym mäso nebolo hotove...potom som len zahustila...popri tom som ožehlila 2 koše prádla 😀
Inak to je moje oblubene jedlo, s ryžou.....urobila som si, do soboty to budem jesť minimalne 😀
Parkovy gulas 🙂
francuzaky
Ja dnes segedin. ..ze ked uz chces jedlo bez kapusty 😆😆😆
varene zemiaky s acidkom
@kamila7125 nooo minule sme boli u svokry na obed a ona bravcove pecene spravila....och taku chut som mala na tu kapustu,ale malemu je zle z mlieka tak nechcem este kapustu skusat, aby som mu nepritazila teraz
Vyhrali to palacinky 🙂 a zajtra zemakovy privarok s vajickom
Ja akurat robim pirohy