Prosim Vas mate nespresso kavovar? ak ano ktory? prosim odpovede len ci mate a nie ze kapsulova kava nie je dobra, nie je to pre mna dakujem
Mame v praci a kava je veľmi dobra
Dnes o 15:57
https://www.catler.sk/kapsulove-kavovary?srslti... vieš spravit nespreso, dolce Gusto, caffisimo aj preso z mletej kávy 😉
Dnes o 17:20
Mala som túto je už roky v pivnici