icon

Ahojte, aké bylinky zbierate na jar na sušenie na čaj?

avatar
29. mar 2022
avatar

Lipu, mätu, bazu

29. mar 2022
avatar

V záhrade máme matu,medovku

29. mar 2022
avatar

aktuálne už kvitne pľúcnik lekársky, potom lipa, mäta, ak mám minutý tak repík, a trochu neskôr materinu dúšku a pamajorán , mätu priebežne aj suším aj používam, ale tú si pestujem, tak to nerátam za zber 😁

29. mar 2022
avatar

a tento rok asi aj levanduľu zozbieram na čaj

29. mar 2022
avatar

Listy jahody lesnej, materinu dusku a kedysi aj alchemilku

29. mar 2022
avatar

Podbel lekarsky

29. mar 2022
avatar

podbel, prvosienka, zihlava, baza

29. mar 2022
avatar

Podbel, lipa, materina dúška, amelanchier listy aj plody usušiť, mäta, baza, medovka

29. mar 2022
avatar

Ďakujem všetkým 🙏☺️👍

29. mar 2022
avatar

Fialky kvitnú už teraz, neskôr baza, repík, prvosienky, lipa, skorocel, alchemylka, materina dúška. Ešte mám zvyšky a keď príčinám, citim leto 🙂

29. mar 2022