Ahojte maminy a tatinovia, ako ste presvedčili detičky, aby nosili okuliare?
moja ťažký oriešok ,ale prelúsknete ho a Miško bude veliký fešáčisko 🙂
14. dec 2013
Ahojte maminy a tatinovia, ako ste presvedčili detičky, aby nosili okuliare?
moja ťažký oriešok ,ale prelúsknete ho a Miško bude veliký fešáčisko 🙂
Misko bude nosit okuliare???