Dobrý večer, prosím, vie niekto ako to funguje na Kramároch , v ortopedické ambulancii na prízemí, č.d.116, pre dospelých ? Márne sa tam snažím dovolať už tretí deň. Ďakujem.
Dobrý večer, prosím, vie niekto ako to funguje na Kramároch , v ortopedické ambulancii na prízemí, č.d.116, pre dospelých ? Márne sa tam snažím dovolať už tretí deň. Ďakujem.