icon
avatar
mamalina
21. okt 2013

Hodvab - kusok mojho JA

Toto je pre mna laska, ktora naozaj nehrdzavie (teda ak nehovorim o mojich blizkych 🙂 ). Momenty, ktore si vnutorne uzivam a rada sa k nim vraciam aj po rokoch. Pre mna zmysluplny oddych, relax, cinnost, pri ktorej sa nemozete pomylit. Nie som umelec, len ma laka tvoriva sloboda, ktoru si uzivam plnymi duskami. Sloboda, ktoru moja dusa tak velmi potrebuje. Takmer vsetky satky a saliky sa uz rozleteli do sveta, aby niekoho zahriali, potesili, ozivili, rozveselili... A tu sa k nim obcas rada vratim 🙂 Vitajte v mojom albume plnom farieb a nadychaneho hodvabu.

avatar

to su farbene satky?

21. okt 2013
avatar

kraasne

21. okt 2013
avatar

waw, to je krása

21. okt 2013
avatar

@anjelicek26 su to saliky farbene farbami na hodvab

21. okt 2013
avatar

@mamalina toto som chcela vyskusat uz daaavno, ale nedostala som sa ku tomu ☹ Farby na hodvab su normalne na textil? Ci ake? Doma mam pera a aj take v teglikoch tekutejsie. Milujem taku farebnost.

21. okt 2013
avatar

@anjelicek26 toto su specialne farby na hodvab fixovane zehlenim. ja pouzivam nemecku znacku marabu silk. pre mna je to dokonaly relax 🙂

21. okt 2013
avatar

@mamalina ano jasne prezehlit 😉 Vdaka za tip na farby, pozriem sa po nich 😉

21. okt 2013
avatar

@kiaramia dakujem 🙂

21. okt 2013
avatar

@m_ij_ka dakujeeeem! 🙂

21. okt 2013
avatar

sikulka....pekneee

22. okt 2013
avatar

a hodvab sa kde kupit na to?

22. okt 2013
avatar

@natuska87 dakujem 🙂

22. okt 2013
avatar

@michaela80 ja si kupujem hodvab cez e-shopy, ale da sa bezne kupit aj v kamennych predajniach s umeleckymi potrebami.

22. okt 2013
avatar
22. okt 2013
avatar

Krásne aj šatky aj nafotené 🙂

25. okt 2013
avatar

@limetka80 dakujem 🙂

25. okt 2013
avatar

aj predávate a po čom?

1. nov 2013
avatar

vsetky su uplne nadherne 🙂 milujem satky a tie tvoje su bombove

14. nov 2013
avatar

@lyrrya jeeej, dakujem velmi pekne 🙂 potesila si ma!

14. nov 2013
avatar

veľmi pekné

7. dec 2013
avatar

@blue_eyes dakujem! 🙂

7. dec 2013
avatar

Pastva pre oci...milujem farebne veci 😉

11. jan 2014
avatar

@blumka velmi pekne dakujem! 🙂

11. jan 2014
avatar

Dnes nam postarka priniesla v krasne cistej obalke originalne zabalene satky!na obrazku su krasne ale skutocnost je uplne ina.....su prenadherne a originalne!urcite odporucam,nevahajte!😆😆😆😆

10. jún 2014
avatar

@bojovnicka 🙂 dakujem krasne 🙂

10. jún 2014
avatar

milujem satky!!waaaaaaaaaaaw!!!

4. sep 2014
avatar

@baska777 Dakujeeeem 🙂

4. sep 2014
avatar

Su krasne. Aj predavate ak ano aka je cena? Dik

4. sep 2014