Zvieratka Schleich. Poradite, z ktoreho e-shopu ich objednavate vyhodne? Vopred vam velmi pekne dakujem za odpovede! 🐘🐧🐻🐭🐷
mamalina
autor@viktoriazria dakujem krasne 👍, idem sa na to pozriet. Pekny den! 😉
9. okt 2019
@mamalina za malo 🙂 ak by si nasla lepsie, daj vediet, pre buducnost ;) aj ked my uz pomaly nebudeme mat co zbierat 🙈 pekny den aj tebe!
9. okt 2019
mamalina
autor@viktoriazria ak by som nieco nasla, dam Ti vediet. My este len zaciname 😎
9. okt 2019
Zvykli sme kupovať aj na Mall. Nemajú veľký výber ale niekedy sú dobré zľavy.
9. okt 2019
mamalina
autor@kristina2412 velmi pekne dakujem za tip! 🙂👍
9. okt 2019
ja som teraz z Rajhraciek, s bezplatnym osobnym odberom v BA ma to vyslo najvyhodnejsie