Žienky ležím v nemocnici.Na bazár odpíšem len čo budem ok doma. Ďakujem za pochopenie 🙏
ako zenko ? Ja mam v utorok poradnu tak som zvedava co bude ☺️ Drzte sa 💙
29. apr 2017
Drzim palce 😘
30. apr 2017
Žienky ležím v nemocnici.Na bazár odpíšem len čo budem ok doma. Ďakujem za pochopenie 🙏
ako zenko ? Ja mam v utorok poradnu tak som zvedava co bude ☺️ Drzte sa 💙
Drzim palce 😘
rozbieha sa porod? dufam, ze je vsetko ok 🙂