icon

Ahojte, mám kúpený ohrievač vosku 100W, ale aj keď tam mám tie guličky hodinu, tak ich nemám rozpustené a vosk nie je dobre rozpustený, tekutý. Robím niečo zle? Ohrev mám na maximum. Používate niekto?