Ahojte, mám kúpený ohrievač vosku 100W, ale aj keď tam mám tie guličky hodinu, tak ich nemám rozpustené a vosk nie je dobre rozpustený, tekutý. Robím niečo zle? Ohrev mám na maximum. Používate niekto?
Ahojte, mám kúpený ohrievač vosku 100W, ale aj keď tam mám tie guličky hodinu, tak ich nemám rozpustené a vosk nie je dobre rozpustený, tekutý. Robím niečo zle? Ohrev mám na maximum. Používate niekto?