icon
1 / 1
avatar

fakt chutí divno 😂 teda aspoň ja čo som mala doteraz všetky chutili rovnako - ako keby piješ nejaký prášok . skús si ju ochutiť , napríklad buchni na spodok pohára trošku džemu .

19. jún 2026
avatar

Pozri u mňa na profile, ja robím ľadovú matchu s ovocným pyré.

19. jún 2026
avatar

Matchu s ružovým tonikom, jedine tá mne a dcére chutí a dokonale osvieži 🍵

19. jún 2026
avatar
@anjelic

Matchu s ružovým tonikom, jedine tá mne a dcére chutí a dokonale osvieži 🍵

@anjelic ako prosim ta robíš? Vyslahas matchu a naleješ do tonicu? To by som vyskúšala

19. jún 2026
avatar

Matchu s trochou vody a medu vyšľahám, doplním vychladnutým tonikom, ale pomaly lebo to vykypi a hotovo.

19. jún 2026