#dm_letnapohoda
Sedieť s vyloženými nohami a vychutnávať osviežujúci drink,to je pravá letná pohoda.
Otázka: ako si tú matchu pripraviť? Ak máte overený spôsob sem s ním. Buď robím niečo zle, alebo fakt chutí tak divno?
Pozri u mňa na profile, ja robím ľadovú matchu s ovocným pyré.
19. jún 2026
Matchu s ružovým tonikom, jedine tá mne a dcére chutí a dokonale osvieži 🍵
19. jún 2026
@anjelic
Matchu s ružovým tonikom, jedine tá mne a dcére chutí a dokonale osvieži 🍵
@anjelic ako prosim ta robíš? Vyslahas matchu a naleješ do tonicu? To by som vyskúšala
19. jún 2026
Matchu s trochou vody a medu vyšľahám, doplním vychladnutým tonikom, ale pomaly lebo to vykypi a hotovo.
19. jún 2026

fakt chutí divno 😂 teda aspoň ja čo som mala doteraz všetky chutili rovnako - ako keby piješ nejaký prášok . skús si ju ochutiť , napríklad buchni na spodok pohára trošku džemu .