Orange alebo Telekom?Rozmyslam o prenose cisla z Orange.
O2 ale ak medzi tými dvomi tak radšej telekom
My sme sice momentalne v telekome, ale poslednu skusenost mame velmi zlu, kebyze sa pred 3 mesiacmi nezaviazeme na dalsie 2 roky tak idem od nich prec
O2
telekom mam roky super,,,o2 katastrofa nevedia jednat,,,a orange odtial prec ty su hrozne predrazeny
Ani jedno
Orange
O2 ...Tesco mobile...4ka🙂
sestra presla s celou rodinou z Orange do O2, ľutuje. Nevedia vysvetliť FA, nevie ani za čo platí, signál katastrófa, chodia jej sms o neprijatých hovorov (býva na dedine) kde ten signál poriadne ani nie je.
@pokladnicka vies ono nikiho nezastavm,ale v prvom rade ked menim operatora zistim ci ma signal tam kde byvam....
Aj my mame velmi zly signal.. najlepsi tu ma orange, takze za nas orange..
@sipkova22 O2 zaplati pokutu za odstupenie od zmluvy...tak my mame telku od telekomu,internet oranet,a mobilneho operatora O2 😉
@monulienka1 určite áno, ale pekne jej spievali keď ju lapali 🙂
@pokladnicka to spievaju vsade😀
Telekom otrasna komunikacia a vypadavajuci net. Vecne som sa s nimi hadala cez telefon. Teraz mam o 2 uz par rokov ale tiez ziadna vyhra. Signal naprd inak celkom fain
My sme v Košiciach vraj tu je 4g od o2. A signál mizerný. Služby porovnanie s cenou super ale čo z toho keď ich nemáš kde využiť. Za mna jednoznačne orange. A štvorka a tesco tiež mizerne pokrytie signálom. Telekom jedne z najdrahších služieb ale slabá technická podpora.
Ja mam inak orange aj o2. Cize vlastná skúsenosť
Orange 🙂
O2
Jezis baby nepiste mi O2, ked som sa pytala orange alebo t-com!!!!
@manamani1 tak to je cert ako diabol😉obaja su predrazeny
@manamani1 služby určite lepšie v Orange 🙂
4 ka 😉