icon

Orange alebo Telekom?Rozmyslam o prenose cisla z Orange.

avatar

4 ka 😉

12. okt 2016
avatar

O2 ale ak medzi tými dvomi tak radšej telekom

12. okt 2016
avatar

My sme sice momentalne v telekome, ale poslednu skusenost mame velmi zlu, kebyze sa pred 3 mesiacmi nezaviazeme na dalsie 2 roky tak idem od nich prec

12. okt 2016
avatar
12. okt 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

telekom mam roky super,,,o2 katastrofa nevedia jednat,,,a orange odtial prec ty su hrozne predrazeny

12. okt 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Ani jedno

12. okt 2016
avatar

Orange

12. okt 2016
avatar

O2 ...Tesco mobile...4ka🙂

12. okt 2016
avatar

sestra presla s celou rodinou z Orange do O2, ľutuje. Nevedia vysvetliť FA, nevie ani za čo platí, signál katastrófa, chodia jej sms o neprijatých hovorov (býva na dedine) kde ten signál poriadne ani nie je.

12. okt 2016
avatar

@pokladnicka vies ono nikiho nezastavm,ale v prvom rade ked menim operatora zistim ci ma signal tam kde byvam....

12. okt 2016
avatar

Aj my mame velmi zly signal.. najlepsi tu ma orange, takze za nas orange..

12. okt 2016
avatar

@sipkova22 O2 zaplati pokutu za odstupenie od zmluvy...tak my mame telku od telekomu,internet oranet,a mobilneho operatora O2 😉

12. okt 2016
avatar

@monulienka1 určite áno, ale pekne jej spievali keď ju lapali 🙂

12. okt 2016
avatar

@pokladnicka to spievaju vsade😀

12. okt 2016
avatar
12. okt 2016
avatar

Telekom otrasna komunikacia a vypadavajuci net. Vecne som sa s nimi hadala cez telefon. Teraz mam o 2 uz par rokov ale tiez ziadna vyhra. Signal naprd inak celkom fain

12. okt 2016
avatar

My sme v Košiciach vraj tu je 4g od o2. A signál mizerný. Služby porovnanie s cenou super ale čo z toho keď ich nemáš kde využiť. Za mna jednoznačne orange. A štvorka a tesco tiež mizerne pokrytie signálom. Telekom jedne z najdrahších služieb ale slabá technická podpora.

12. okt 2016
avatar

Ja mam inak orange aj o2. Cize vlastná skúsenosť

12. okt 2016
avatar

Orange 🙂

12. okt 2016
avatar
12. okt 2016
avatar

Jezis baby nepiste mi O2, ked som sa pytala orange alebo t-com!!!!

12. okt 2016
avatar

@manamani1 tak to je cert ako diabol😉obaja su predrazeny

12. okt 2016
avatar

@manamani1 služby určite lepšie v Orange 🙂

12. okt 2016
avatar

@manamani1 ja som spokojná s Telekomom už x rokov.Za posledné roky všetko vybavujem u vás,máte veľmi inteligentných pracovníkov Telekomu vo vašom meste.Aspoň nám vždy poradili,vyhoveli...

12. okt 2016