Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  many123
  8. jún 2019    Čítané 184x

  Rešpekt k prírode a úcta k životnému prostrediu

  V prvom rade by som sa chcela poďakovať MK za možnosť testovať produkty od FeelEco. Veľmi ma potešila správa, že vybrali práve mňa. Bolo to moje prvé testovanie a plne využiteľné, keďže pri dvoch deťoch a hlavne chlapcoch je to občas "o držku". Skusenosť so značkou som už mala a bola resp. som spokojná, aj keď nie s produktmi, čo boli v testovaní. Tak som sa tešila a bola som milo prekvapená.

  V balíčku bolo: FeelEco odstaňovač škvŕň baby, FeelEco aviváž baby, FeelEco prací gél baby, Prostriedok na umývanie cumlíkov a flašiek baby a FeelEco sprchový gél levanduľa a ylang-ylang.

  Teraz priamo k testovaniu. Začnem s tým, čo ma najviac zaujalo a čo bola pre mňa topka.

  FeelEco odstraňovač škvŕň:

  Tento produkt nám zachránil pár kúskov oblečenia a s čistým svedomím ho môžem len odporučiť. Tepláčiky - zelené kolená od trávy (to asi poznajú všetky mamičky), ktoré už boli vytriedené len na dvor, sú znovu použitelné napr. aj do škôlky. Boli už x-krát opraté a ožehlené, čiže som ani len nedúfala, že to pekne zlezie. Žiadna vyblednutá farba ani nič podobné.

  Kedže počas testovania som dostávala otázky, či zíde aj zelenina a ovocie. Tak som na starú utierku poriadne rozmačkala rajčinu, kečup a aj keď je to testovanie pre deti naliala som aj červené vínko, kedže aj dospelému sa občas zadarí 🙂 Výsledok nad očakávanie.

  Taktiež z trička, kde bol fľak netuším od čoho, tiež pekne zmizol.

  Skúšala som aj svoje biele spodné prádlo, čo používam cez "svoje dni" a väčšina krásne opratá, prípadne to, čo nezmizlo ostalo bledé.

  Ako druhý v poradí prišiel na rad FeelEco sprchový gél levandule a ylang ylang:

  Vôňa nádherná, hlavne pre tie, ktoré milujete vôňu levandule, ale nie je vtieravá. Trošku som mala obavy, keďže obe deti majú citlivú pokožku, ale všetko v poriadku. Pokožku nevysušuje. Použila som aj na vlásky a krásne sa rozčesali. Kedže aj ja kvôli problémom používam výhradne detské gély, tak som skúsila aj na sebe a všetko v poriadku.

  FeelEco prací gél a aviváž:

  Ako som už písala vyššie obaja synovia majú citlivú pokožku. Od malička im periem veci len v neparfumovaných pracích géloch a aviváži. Keďže je to testovanie eko produktov, tak je jasné, že extra vôňu netreba čakať, čo mne ale vyhovuje. Prádlo voňalo úplne jemnulinko, neutrálne.

  Obliečky, závesy mi musia rozvoniavať, takže tak mi tá vôňa nestačila. Keďže som bola spokojná s produktmi, som si kúpila aviváž od FeelEco s vôňou ovocia. Tá krásne rozvoniava.

  Prostriedok na umývanie cumlíkov a flašiek baby:

  Kedže náš dvojročný syn stále dudluje a pije mliečko ešťe aj v noci, tak som mala na čom testovať 🙂

  Úprimne, som vždy flašky aj cumlíky len vyvárala. Preto mi prišiel tento produkt trošku "zbytočný". Samozrejme, som skúšala, všetko umylo, tak ako bolo treba, účel to splnilo, ale i tak ostávam verná vyváraniu.

  ALE, samozrejme pri každom produkte čítam zloženie a použitie, a tu ma milo prekvapilo, že prostriedok sa dá použiť napr. aj na detský riad, jedálenské stoličky a plastové hračky, kedže je bez pridaných farbív, parfumov, alergénov a bez konzervantov.

  Tak ja osobne využívam takto. Stačí malá kvapka, krásne sa napení.

  Takže toto sú moje postrehy a dojmy z testovania ekologických produktov FeelEco.

  Prajem pekný zvyšok večera.

  Martina