icon

U nás dnes po dlhom čase žemľovka 😋 a poobede do prírody ☺

avatar

hmmm teda dala by som si a muz isto tiez

16. okt 2021
avatar

U nás sa po nej len tak ,,zaprášilo" 🙈

16. okt 2021