Dobry večer. Maminky je tu niektora ktora by mala skusenost ? Dcera 7r mala hemangion pod obocim taku vacsiu cervenu gulicku, kozny povedal ze je to hemangion, vcera ho natrhla a krvacal boli sme s tym na pohotovosti, dnes ho odtrhla uplne ked sme ranku prelepovali a krvaca to zase. Neviete co mame teraz vecer robit prosim vas?
Ďakujem idem skusit zavolat.
Aj môj syn mal dva, oba sa mu podarili rozškrabať a dosť to krvácalo... My sme s tým išli na detskú plastiku, kde mu to chirurgicky odstránili, museli to aj zašívať.
Dovolala som sa na to čislo, že mame zajtra zavolat obvodnej, a ona nam ma poradiť či mame ísť na kožne alebo počkať do toho 30.6 na tu chirurgiu.
Aj môj syn mal dva, oba sa mu podarili rozškrabať a dosť to krvácalo... My sme s tým išli na detskú plastiku, kde mu to chirurgicky odstránili, museli to aj zašívať.
@bamboa my mame ísť tiež na operaciu v celkovej anesteze, aby jej to vybrali a zašili. No teraz ked je cely odtrhnuty neviem čo nam stym spravia. Chceli jej to lokalne spraviť na kožnom ale mala sa veľmi bala tak sme sa museli objednať na tu chirurgiu.
@bamboa my mame ísť tiež na operaciu v celkovej anesteze, aby jej to vybrali a zašili. No teraz ked je cely odtrhnuty neviem čo nam stym spravia. Chceli jej to lokalne spraviť na kožnom ale mala sa veľmi bala tak sme sa museli objednať na tu chirurgiu.
@margy22 synovi našťastie stačila lokálna anest. pri obidvoch. Jemu sa urobili postupne. Tak teraz asi už len počkať, čo vám zajtra povie obvodná, resp. na tú chirurgiu by som asi išla, nech sa na to pozrú.
Zavolajte na číslo 116117, je tam nonstop lekársky personál, poradia vám čo robiť, držím palce ✊🍀