Ahojte dievčatá prosím vás neviete mi poradiť ako sa dostanem z vlakovej stanice Bratislava do Incheby ? vdaka 🙂

@lizatko1009 ďakujem ti 🙂
Prípadne aj 93zo stanice vám stačí ísť ku Auparku a odtiaľ len zísť dole .....je to kusok
Toto co ti dala @lizatko1009 vyššie je totálny nezmysel. Z Most SNP je to ešte ďalej ako keby si šla zo zastávky Pri sade (aupark).
Z hlavnej stanice chod 93 na Zochova a odtiaľ 80 na Einsteinova - to je zastávke hneď vedľa Incheby
Alebo 93 zo stanice k Pri sade a odtiaľ je to cca 900m.
@janai1 ja som si pomýlila zastávku prave som to isla prepísať
Ak vás ide viac vyjde vás lacnejšie taxík
@lizatko1009 si nič neprepísala 😂
@janai1 uz som to neriesila keď jej tu baby napísali. Tak sa chod rehotat na deti pripadne muza
Idete na vystavu Cosmos? Dnes sme boli, super to je.

