Mame a je to najviac vyuzivana hracka u nas. Odporucam
6. dec 2017
Bolo uvedené,že to je pre staršie deti ...ale podľa mňa s takou hračkou človek nič nepokazí...mne sa tiež páči...sú tam farby, počítanie. A hlavne,že to hráš behá to😊
6. dec 2017
Aj naše deti sa s tým hrajú 🙂
6. dec 2017
podla mna je tiez super.. kupili sme ho ked mala nasa rok, a hra sa s nim kazdy den..
6. dec 2017
vlacik je super, moje baby miluju tieto vlaky mame podobný a este aj iný...
6. dec 2017
Aj my ho mame, syn sa s nim vyhral no nedavno sa v nom nieco pokazilo a uz nejazdi len hra 😒
6. dec 2017
Odporucam 🙂
6. dec 2017
Baby aké pesničky tam.su?klasika.to vo v psíkovi alebo napr v domčekku?
6. dec 2017
maria255
autorDievčatá ďakujem 🙂
9. dec 2017

Moj treti ho dostal od babky, paci sa mu.. Ma dost vela pesniciek, da sa zapnut mod ked aj ide do priestoru a vtedy ho nahana.. Da sa to ale aj vypnut, ked sa babo este nehybe.. A lahko sa to stlaca, podla mna dobra hracka.. Len pesnicky casom lezu na nervy 😅