Ahojte nevedeli by ste mi poradiť ? V marci mi končí rodičovský príspevok malý bude mať tri roky do škôlky mi ho nechcú vziať asi už nebudem mať nárok na predĺ rodičovský však ? Moc to nesledujem tak preto sa pýtam ..vďaka
ani matovic nevie co bude v marci,jedine ak tu nejaka ma vestecku gulu.
Do marca je ďaleko..v tejto situácií..ci bude este trvat pandemicky rod.prispevok...ak nie
.mozes ist na predlzenu-neplatenu rodic.dovolenku..do septembra kym pojde dieta do skolky...
Ak bude ešte ten pandemicky predĺžený, môžeš čerpať.
A potom plynulo prejst na poberanie dochodku
Pandemicky je do konca roka tak asi uz nestihnes
Zatiaľ je do konca roka potom sa nevie
@maria255 sukromne skolky?
Potom iba neplatený rodicak ak pandemicky zrušia alebo predĺžený platený ale jedine zo zdravotných dôvodov
Ďakujem všetkým za odpovede 🙂
Odkiaľ máte info, že je do konca roka? To je niekde zverejnené?
A pandemicka OCR? Ak si zamestnana, mozes cerpat.
@marryen ja som to hľadala na nete a veru tiež som to nenašla 😂😂😂
@bobacik_29 na nete to nie je vravela to pani na úpsvr
Myslíš pandemicky?no toto nikto netuší kedy to zrušia .