Dievčatá z Bojníc a okolia aké máte počasie ? Chceli by sme ísť podvečer len u nás už začalo pršať tak pre istotu sa vás spýtam nakoľko sme od Žiliny aby sme sa zbytočne nepreviezli 🙂
17. aug 2024
Sme z Handlovej a dost fuka …zamracene
17. aug 2024
Dievčatá z Bojníc a okolia aké máte počasie ? Chceli by sme ísť podvečer len u nás už začalo pršať tak pre istotu sa vás spýtam nakoľko sme od Žiliny aby sme sa zbytočne nepreviezli 🙂
Sme z Handlovej a dost fuka …zamracene
Dusno, teplo, aj hrmelo, ale búrka nikde. Podvečer tu nehlásia búrky…