icon

baby....vy mi poradite ktorý teplomer je naj ?

avatar

Thermoval rapid flex je podla mna super. Aj v testoch dopadol dobre.

27. jan 2018
avatar

Za mna tento:
https://www.mojalekaren.sk/bezdotykovy-sekundov...
Mali ho aj v pôrodnici, na JISke. Meria presne ako ortutovy.

27. jan 2018
avatar

Omron, klasika digitalny

27. jan 2018
avatar

Thermoval Rapid flex...pouzivame cela rodina

27. jan 2018
avatar
maria48
autor

@luciferkax bezdotykovy

27. jan 2018
avatar

@maria48 nje
Digitalny s ohybnou apickou

27. jan 2018
avatar

Ja hartman taky modry v krabicke na nejto je babatko,svieti modrym svetielkom tak presne viem akoze daleko ho dat od cela,malej sa lubi,paradne meria aj ked spinka nepipa a je bezdotykovy,odmerias ajtak v, izbe teplotu,a uklada siof posledne svysene teploty ked jesa uz, viac ako 38myslim svieti ma cerveno aj to ulozi,ja som spokojna uz homam skoro dva roky 😉 je v krabicke a nezaprasi sa anito.nic 😉

27. jan 2018