baby....vy mi poradite ktorý teplomer je naj ?
Za mna tento:
https://www.mojalekaren.sk/bezdotykovy-sekundov...
Mali ho aj v pôrodnici, na JISke. Meria presne ako ortutovy.
27. jan 2018
Omron, klasika digitalny
27. jan 2018
Thermoval Rapid flex...pouzivame cela rodina
27. jan 2018
maria48
autor@luciferkax bezdotykovy
27. jan 2018
@maria48 nje
Digitalny s ohybnou apickou
27. jan 2018
Ja hartman taky modry v krabicke na nejto je babatko,svieti modrym svetielkom tak presne viem akoze daleko ho dat od cela,malej sa lubi,paradne meria aj ked spinka nepipa a je bezdotykovy,odmerias ajtak v, izbe teplotu,a uklada siof posledne svysene teploty ked jesa uz, viac ako 38myslim svieti ma cerveno aj to ulozi,ja som spokojna uz homam skoro dva roky 😉 je v krabicke a nezaprasi sa anito.nic 😉
27. jan 2018
Thermoval rapid flex je podla mna super. Aj v testoch dopadol dobre.