Maaaaame zlato nasta je top !!!! 👍👍👍👍👍
@fadama ??????????????
17. feb 2018
Tak ano ma ho ona,ale predsa reprezentuje celu nasu krajinu,čiže aj my ho mame 🙂
@fadama
17. feb 2018
@viktoria230 No ''máme'' ale nic z toho aj tak nemáme.😂
17. feb 2018
@fadama 🙂 no my dve s.toho naozaj nemame nic 🙂 ale ja aspon dobry a.hrdy pocit😘
17. feb 2018
@viktoria230 fakt mozme byt hrdy na Slovensko.😂😂
18. feb 2018
@fadama o tom sa da polemizovať 🙂 tak prečo to pozeras,ked mas takyto názor?
18. feb 2018
@viktoria230 nepozerám, ale je to vsade a kazdy o tom tu rozprava, to by som musela byt hlucha a slepá. 🙂
18. feb 2018
Máme zlato ? ona ho má. 😉