icon

Maaaaame zlato nasta je top !!!! 👍👍👍👍👍

avatar

Máme zlato ? ona ho má. 😉

17. feb 2018
avatar

@fadama ??????????????

17. feb 2018
avatar

Tak ano ma ho ona,ale predsa reprezentuje celu nasu krajinu,čiže aj my ho mame 🙂
@fadama

17. feb 2018
avatar

@viktoria230 No ''máme'' ale nic z toho aj tak nemáme.😂

17. feb 2018
avatar

@fadama 🙂 no my dve s.toho naozaj nemame nic 🙂 ale ja aspon dobry a.hrdy pocit😘

17. feb 2018
avatar

@viktoria230 fakt mozme byt hrdy na Slovensko.😂😂

18. feb 2018
avatar

@fadama o tom sa da polemizovať 🙂 tak prečo to pozeras,ked mas takyto názor?

18. feb 2018
avatar

@viktoria230 nepozerám, ale je to vsade a kazdy o tom tu rozprava, to by som musela byt hlucha a slepá. 🙂

18. feb 2018