Dnes je to 5týždňov úplne bez cukru. Prestala som jesť mäso,mliečne výrobky i múku. Žiadna káva! Žiadny alkohol! Zmena na tele je fantastická!!! Držím zdravú diétu,ktorá je kompletne vegánska,bez glutamanov,kofeínu a cukru. Cvičím 2 hodinky denné! Schudla som 10kg špeku a nabrala svaly! Cítim sa skvelé.
Neviem,koho je to status,ale som na toho človeka tak hrdá,že som sa rozhodla to skopírovať...😂😂😂😂😂

🙂 uz som si isla tukat na celo ze co za dieta zas 🙂
ja toho cloveka lutujem 😂🤘
@marianna1203...prosim ta ako si to dokazala? Ani ti sladke nechyba? :-/
@vivi78 vsak si to nedocitala do konca?😅
Matička 🙈! Veď už iba tá predstava je hrozná , ale pobavila 👍
@legorka ja som to sem musela capnut 😀
@marianna1203 no neeeee 😂😎
@vivi78 😎
baby ono na tom nieco bude, hned je to na pleti vidiet, nesediveju vam tak vlasy, mate viac energie, treba skusit
tak cukor mas aj v cestovinach ci zemiakoch, skor som myslela tie cukrovinky a taketo cukry...
@aksal1 presne, ja som myslela, ze ten status je o tych somarinach a nie inych cukroch.. ja som to vyskusala a nie kvoli vahe, tu mam rovnku od 7mej triedy, skor som cvicenim trosku pribrala a tesila sa z toho, treba vyskusat, teraz je to obdobie, ze este lakaju tie kolaciky napecene, ale potom ked sa bude dat, tak treba hlavne somarinky nekupovat, ale samozrejme je to na kazdom ci chce a potom vydrzi 🙂
@aksal1 prepac, teraz som si ten status precitala este raz, ja som sa len chytila toho cukru a teda sviatkov a kolacov, ja viem tento status je srandovny a nelogicky, ale to co som pisala ja, ze bez somariniek, tak to odporucam a drzim kazdemu palce, tiez odporucam ako motivacnu knihu od cameron diaz - miluj svoje telo, je to velmi kalitne napisana kniha a rada sa k nej vraciam, hlavne teraz, ked je sladkeho na kazdom kroku 😀😀😂
@aksal1
@s1m.one
Babule ten status bol na zasmiatie pre srandu..dufam ze pobavil ked ste si ho precitali do konca 😀
este raz sa ospravedlnujem, myslela som k tomu mojmu prvemu vyjadreniu, len tie cukrovinky, zbrklo som vypustila ine co bolo v statuse napisane, ano je na zasmiatie, no mozno aj na plac, ak niekto takto vsetko hned vypusti, krasny vecer vsetkym zeny ❤
Je to super status. A pravdivý. Treba brat s nadsazkou
Okrem kávy, tiež sa tak stravujem, viac zeleniny, ovocia, strukovín. Schudla som 10 kg a mám všetky výsledky od doktorky dobré, počnúc cholesterolom a končiac štítnou žľazou, mala som 75 Euthyrox, teraz som bez lieku....
