Preberám si balík od kuriéra: čávo ani rúška, ani rukavice, hlavne že je napísané v maili od prepravnej spoločnosti, aby sme boli chránení. 🤦🏻♀️
Ja som prebrala balik od dpd este v pondelok a mal aj ruska aj rukavice a nedovolil platit s peniazmi len s kartou
19. mar 2020
Gls majú Ruska