Žienky, tie ktoré pečiete k Vianociam štedrák, kedy najskôr ho môžem piecť? Až v piatok alebo aj skôr?
V piatok
19. dec 2022
Idem piecť v piatok večer, kysnuté cesto je najlepšie čerstvé
19. dec 2022
Aj ja budem v piatok večer. Cez deň si pripravím plnky a večer to už rýchlo zbuchnem.
19. dec 2022
mariannka1
autorĎakujem za odpovede. Mne vyšla tento rok opäť poobedná a tajne som dúfala, že ho spravím ešte vo štvrtok. Ale skvelý nápad je, že urobím plnky a v piatok ešte po smene upečiem.
20. dec 2022
Piatok, idealne sobotu 🙂