icon

Žienky , viete mi poradit, či mi do Chorvátska ohladne covid aktuálne stačí 2x očkovanie a prekonanie v januari? Čítala som, že áno, len ci som dobre čítala. Ďakujem

avatar

Bez očkovania tam nepúšťajú?

6. máj 2022
avatar

Od 1.5.22 mali zrusit opatrenia na vstup

6. máj 2022
avatar

Nič ti netreba

6. máj 2022
avatar

Zle si čítala, už nič netreba

6. máj 2022
avatar

ved nič netreba skoro v celej EÚ

6. máj 2022
avatar

tak ako baby pisu, do HR nicove nic netreba

6. máj 2022
avatar

Ďakujem vám všetkým.

6. máj 2022