mariosmykal
21. jún 2013
Týždeň zo života mamičiek
Nový týždeň zo života mamičiek plný úsmevu a lásky je tu 🙂
- "Mami, je dosť trápne erotikovať celú noc!" "Tamarka, čo? O čom to hovoríš"? "Mami, ja som to počula. Som dosť veľká, aby som vedela, čo ste robili. Celú noc som počula len cmuk a otoč sa na bok." "Tamarka, to ocino chrápal a kopnúť ho nemôžem, tak som mu cukala." "Iste mami, každý tomu hovorí inak. Rozprávky pre decká si nechaj pre Tadeáša."
- Môžem byť nenamaľovaná, neupravená, mať kruhy pod očami, strapaté vlasy, vyrážky na tvári a aj tak na mňa to moje dieťa pozerá ako na najkrajšiu ženu sveta, úplne krásne to je a keď dá ešte ako bonus úsmev od ucha k uchu, roztápam sa 🙂
- Môj najmladší by dnes jednoznačne dostal zlatú medailu za prvé miesto ako najšpinavšie dieťa v celom kempe. Musela som ho utrieť na tvári, aby som vôbec rozoznala, či je naozaj môj.
- Muž sa sprchoval s Markom v sprcháči, na mňa už len zakričal, keď išli von, nech idem po malého. Prišla som do kúpelky a pozerám: Markov sprcháč na vani. Pýtam sa muža: "Prosím ťa, s čím si umyl Marka, keď jeho sprcháč je na vani?" "No veď týmto sprcháčom, čo máš tu v sprcháči na poličke." Pozriem na poličku a tam môj gél na intímnu hygienu proti mykóze! Predýchala som a pýtam sa ho: "To si ho akože tým umyl?" "No jasné, čo je na tom, veď mu ovoňaj vlásky, ako krásne mu z toho voňajú!" Pomóc, buď sa rozum môjho muža vydal na vandrovku, alebo fakt chlapi nevedia rozmýšľať a čítať.
- Čo človek neurobí, aby to dieťa aspoň niečo zjedlo, no pomohlo 🙂

Napíšte do komentárov svoj zážitok, bude článok krajší a bude aj viac úsmevu 🙂 A možno niektorý zaradíme aj do budúcotýždňového výberu.
Upozornenie: Krátke správy sú upravované doplnením diakritiky a odstránením "rušiacich" znakov. Vyhradzujeme si právo zasahovať aj do obsahu, pokiaľ nie je gramaticky a štylisticky správny. Ostatok publikujeme v 100% znení.
@catherine275 - jasne Kati, kazdy tomu hovori inac 😀 😀
Odpovedz
21. jún 2013
@sedmikraaska ale naozaj 😀 Tie decka su úžasné 🙂
Odpovedz
21. jún 2013
Začni písať komentár...
Odošli


Ten prvy je super tiez cmukam na muza ked chrape 😀 a hovorim mu aby sa otocil na bok 😀