icon
1 / 1
avatar

Je to úplná bombaaaaaa 😀

10. sep 2015
avatar

Super!!! Kdy to bude u nas??? 😲 (CR) 😀

10. sep 2015
avatar

aj ja si prosim do nasej skupinky o sexe 🙂 vyber necham na teba 😀

10. sep 2015
avatar

Chceme ich všade. Ja milujem nálepky. 🙂

10. sep 2015
avatar

@pipinka3027 trebárs polohy z kámasútry, potom sa vám tam nasačkujem aj ja 😀

10. sep 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

A co odznaky MK??? Nejako ticho ostalo.

10. sep 2015
avatar

@slavka128 vraj neschvalili viac

10. sep 2015
avatar

@bazarocka 😀 presne tak,no je to sukromka,tak by si musela byt velmi dobra 😀

10. sep 2015
avatar

Mne by sa pacilo keby to mam aj v blogu nie len v skupine😀

10. sep 2015
avatar

@pipinka3027 a to je aka skupinka?,😀

10. sep 2015
avatar

@emuska27 ale prestan 😀 ved vies,neprovokuj 😀

10. sep 2015
avatar

@pipinka3027 ta ja neznam 😀 musim vyguglit co to ten sex je vkastne bo ja to este nepocula,nevidela

10. sep 2015
avatar

@emuska27 jaaaaaj 😀 hehe tak potom ani ja nie,len som nieco zacula 😀 hehe a my si tu take veci piseme a pritom to nie je nas prispevok 😀 myslis,ze to bude @mariosmykal vadit?

10. sep 2015
avatar

@pipinka3027 ta snad ne...sak on chape tieto "srandicky" 😀 ja uz zacnem asik strikovat bo ten sex nepraktizujem nejak sik...musim asi najst bocak 😀

10. sep 2015
avatar

@emuska27 😀 ja asi hackovat 😀 lebo tiez to nejako nejde,len sem tam,ked sa zazreme rano medzi dverami 😀

10. sep 2015
avatar

@pipinka3027 no,budz rada..my uz len zazerame ☹ najme ja,i ked ma zas obdaroval stejne som napalena..

10. sep 2015
avatar

@emuska27 tak ho musis nejako prinutit 😀

10. sep 2015
avatar

@pipinka3027 kaslem nanho..ma nasere tak uz nebudemnta dobra Riuska aku zomna urobil..vie ze viem byt mrcha..ale otom potom a inde

10. sep 2015
avatar

@mariosmykal a ueby ste vymysleli prosim aj nejaky chat ☹ lebo tie spravy su na nervy 😀

10. sep 2015
avatar

@emuska27 ok,tak o tom potom a inde

10. sep 2015
avatar

viem bude asi za trapku ale mne sa neobjavujú ani len obyčajní smajlíci keď chcem niečo komentovať...treba preto dačo urobiť?a keď ich aj napíšem tak z nich zostane len bodka a čiarka :D ďakujem

17. sep 2015
avatar

@nikesz17 Fúha, to nebol náš úmysel 😀 Nahlás prosím chybu tu: https://podpora.modrykonik.sk/

17. sep 2015
avatar

@mariosmykal už som na to asi prišla 😀 ďakujeeeem

17. sep 2015