icon

Pripravujem vlastnú talkshow a toto je obľúbené motto jedného z prvých hostí. Bude to zážitoček 😀

avatar

👍👍

4. okt 2016
avatar

Sorry...neni času...nepostrehli som...kde ťa budeme môcť vidiet?

4. okt 2016
avatar

To je top 🙂 Uz sa tesim 🙂

4. okt 2016
avatar

@pixma321 V Prievidzi naživo 16. novembra a potom (snáď) aj na videozázname 🙂

4. okt 2016
avatar

@mariosmykal Tak teda! Ziadne snad, to musi byt aj na nete niekde.. Prievidza je daleko ☹

4. okt 2016
avatar

@minulin V tom prípade záznam BUDE 🙂

4. okt 2016