marrrka
31. mar 2016 Čítané 11x

Milé mamičky, terajšie aj tie budúce,

aj Vás trápia PIGMENTOVÉ ŠKVRNY , AKNÉ , prvé VRÁSKY?

Riešením je chemický peeling – Profesionálny obnovujúci peeling SOTHYS Paris, jedinečné detoxikačné ošetrenie, eliminujúce odumreté bunky, nečistoty, zápaly… (fotografia nižšie)

Ošetrenie, po ktorom sa budete cítiť krásna, zdravá, znovuzrodená a Vaša pleť bude totálne obnovená a rozjasnená, pigmentové škvrny a vrásky jemnejšie, zápalové procesy vyliečené!

NAVYŠE, Vaša pleť bude po tomto ošetrení ako špongia ešte dva týždne schopná prijímať 2x viac účinných látok z kozmetických prípravkov. Ich efekt bude tak znásobený!

Vhodné aj pre budúce mamičky s bruškom.

———-AKCIA——ŠPECIÁLNA PONUKA pre užívateľky www.modykonik.sk :

Objednajte sa na Obnovujúci peeling Sothys do kozmetického salónu Laurentis na tel.č. 0915 400 400, nahláste, že ste sa dozvedeli o akcii zo stránky www.modrykonik.sk, a získate toto jedinečné vysoko efektívne ošetrenie presne pre Vás namiesto za 45 EUR len za 39e a k tomu HĹBKOVÉ ČISTENIE a ZÁBAL RÚK GRATIS!!! Spolu ušetríte až 15 EUR ! (451, 90 SKK). To sa už oplatí!

POZOR, táto ponuka platí len do konca októbra 2010, preto neváhajte, zavolajte nám už dnes a objednajte sa na svoje ošetrenie s dobrým pocitom, že ste konečne urobili niečo pre seba, relax a krásnu a zdravú pleť!

Tešíme sa na Vás!

Team salónu Laurentis.

**********************************************************************************************************************

Ošetrenia Sothys Paris namieru každej klientke podľa stavu a aktuálnych potrieb pleti, kombinované so skvelými účinkami elektorkozmetických prístrojov (laser Lasocare, galvanická žehlička, ultrazvuk, skin scrubber…) .
Anatomicky tvarované kreslo zabezpečí maximálny relax a pohodlie aj pre budúce mamičky s bruškom.
Pod rukami kozmetičky Kataríny zabudnete na realitu všedných dní. Odídete oddýchnutá, krajšia, sebavedomejšia.. Tešíme sa na Vás!

Viac na http://www.laurentis.sk a na Facebooku : http://www.facebook.com/salon.laurentis

Čítaj celý článok
marrrka
8. sep 2010
Fotky vašej práce 8 fotiek
marrrka
10. sep 2008
Cakanie na zazrak :slight_smile: 50 fotiek