Báby, ktoré máte dlhodobo gélové nechty, alebo mali ste, su potom vlastne nechty veľmi zničené?
Ked si ich das,ver mi,ze budes stale chodit.mne sa aj lamu,aj odlepia....ale vzdy idem na nove,ja som svoje mala vzdy hrozne....
Ja som mala gelove 4 roky v kuse a uplne v pohode boli moje zalezi aj ako to dotycna vie robit 😉
Zalezi ci Vam ich pri dorabke nechtarka moc brusi do vlastneho nechta, potom ano.
Ja mam nechty cely rok a na zimu mavam pauzu a mam ich celkom fajn (robim si doma)
Akurat som dala dole asi po dvoch rokoch neustaleho nosenia a je to na zaplakanie😂
Nechty robim 7 rokov a nechty nosim od 17 a mam 27 ...zo 3x som si ich kvoli praci musela dat na par dole. Nenavidim reci "mudrcov" ze po gelovych su nechty znicene! Pokym ich robi kvalitna nechtarka ktora vie co a ako nechty znicene nebudu. Logicky na druhej strane kedze na prirodnych nechtoch je gel, nedostavaju to co by dostali keby tam gel nebol ... Voda, bezne veci co su pri beznom pouzivani ruk, cize nechty su makksie ... Su na trhu produkty ktore su na podporu prirodnych nechtov po odstraneni gelovych napr ibx system ktore daju nechty do super stavu ... Dobra nechtarka ti to vsetko ponukne ...
Mam skoro 10r v kuse gélove nechty a nemam pocit, ze by som mala svoje zničené.
Ja som mala v kuse 4 roky a nechty som nemala zničené vôbec, tiež som si dala potom Japonsku raz spravit
Mala som ich potom trošku jemnejšie, ale kúpila som si od nechtárky lak na ošetrovanie, ten som si asi 2 týždne dávala a nechty boli OK. Nemala som ich zničené. Gélové nechty som mala asi 4 roky.

Ano.. veľmi
Preto som si kupila len tie gelove laky a robim si to doma. Gél uz nikdy