Baby,využili ste tehotenský vankúš?A tehotenský vankúš a vankúš na dojčenie je to isté alebo nie,resp.dá sa využiť na oboje?
ja som si ho kupila az ked sa mi mala narodila, a vyuzivala som ho na kojenie, ale potom som s nim obcas aj zaspala, a je to super vec, aspon pre mna 🙂 a skoda, ze som ho nemala uz ako tehotna 🙂
Ja som prvykrat vyuzila len na spanie, bolo to s nim pohodlnejsie. Mam nanho taky navlek, ktory z neho spravil akoby puf/vankus a dcera v nom obcas lezala. Teraz som tiez rada, ze ho mam na spanie. Ale na kojenie vobec, nevyhovoval mi.
Ja som s nim spavala ked som bola tehu aj v porodnici, potom som ho zo zaciatku pozicala Nellynke na zaciatkoch kojenia a spavam s nim doteraz nedam ho ani za svet 😂
vankus na dojcenie som pouzivala na dojcenie syna 28 mesiacov...uz je cely zniceny, ale praktickejsia vec pre mna nebola...
Super,ďakujem vam
Ja som sa za ním bláznila ale nevyužila. Tak ale vieš, jedna vuyžije, jedna nie. ťažko povedať. a ten čo mám ja sa dalo aj spať v tehu ale potom aj kojiť. teraz ho má malý vo velkej posteli ako "mantinel" lebo sa vela mrví a búcha o postel