mart1na26
autorVeru ruku na srdce. Aj ja vcera takto 😇
9. máj 2017
Uplne ako ja 😝
9. máj 2017
Celá ja keď píšem s malym úlohy a jemu sa nechce 😭😠😂 ale ja by som taká nebola kebyže na učiteľka nezbuzeruje,ze píšeme škaredo domáce " ja som šťastná,ze ich vôbec napíše "
9. máj 2017
@karolinka24 dnes aj ja tak. Az ma to sere. 😶
9. máj 2017
@adula12 ved toto ze potom aj vycitky ale niekedy to ani inak nejde muz na tyzdnovkach a ja doma jedno z druhym robota decka jeden syn dospely ale aj tak dcera 6r niekedy je to o hubu asi to vsetky pozname a este ked mame svoje dni 😁
9. máj 2017
@karolinka24 no ja som pms tak preto som odporna 😂
9. máj 2017
@adula12 😂😂😂asi tak
9. máj 2017
Dnes veru aj ja 😔
9. máj 2017
10. máj 2017
😂no veru.😊
10. máj 2017
11. máj 2017

Ako keby som seba dnes videla 😁😁