icon
1 / 1
avatar

Ako keby som seba dnes videla 😁😁

9. máj 2017
avatar

Veru ruku na srdce. Aj ja vcera takto 😇

9. máj 2017
avatar

Uplne ako ja 😝

9. máj 2017
avatar

Celá ja keď píšem s malym úlohy a jemu sa nechce 😭😠😂 ale ja by som taká nebola kebyže na učiteľka nezbuzeruje,ze píšeme škaredo domáce " ja som šťastná,ze ich vôbec napíše "

9. máj 2017
avatar

@karolinka24 dnes aj ja tak. Az ma to sere. 😶

9. máj 2017
avatar

@adula12 ved toto ze potom aj vycitky ale niekedy to ani inak nejde muz na tyzdnovkach a ja doma jedno z druhym robota decka jeden syn dospely ale aj tak dcera 6r niekedy je to o hubu asi to vsetky pozname a este ked mame svoje dni 😁

9. máj 2017
avatar

@karolinka24 no ja som pms tak preto som odporna 😂

9. máj 2017
avatar

@adula12 😂😂😂asi tak

9. máj 2017
avatar

Dnes veru aj ja 😔

9. máj 2017
avatar
10. máj 2017
avatar

😂no veru.😊

10. máj 2017
avatar
11. máj 2017